Бренді Сандеман Імперіал

Бренді Сандеман Імперіал

Виберіть кількість порцій

Виберіть обєм порції


Приблизний час приготування: 5 хв.

Ціна : 28.00 грн. / 50 мл


Країна походження: Іспанія

Міцність: 40%

Клас: витримка 1 рік

Торговий дім Sandeman був заснований в 1790 році. Творцем цієї компанії став легендарний Джордж Сандеман - один з молодших синів Сандеман, змушений заробляти гроші самостійно через суворі традиції майорату. Позичивши  у батька близько 300 фунтів, Джордж почав займатися торгівлею вином. До 1811 нікому не відомий торговець алкоголем уже відкрив власну компанію, яка головним чином займалася продажем високоякісного портвейну і хересу. У цей час перші бочки зі спиртними напоями, тавровані значком GSC (George Sandeman & Co.) надійшли на ринок Лондона. Однак офіційно фірма була зареєстрована як торгове підприємство лише в 1867 році.

Продукція від Сандеман швидко набула любові і визнання як досвідчених експертів, так і любителів якісного алкоголю. Завдяки віковим традиціям, кращим інгредієнтам для виготовлення напоїв, а також незвичайної маркетингової стратегії, товари від компанії Sandeman стали затребувані у всьому світі. Таємничий чорний силует чоловіка, зображений на пляшках даного бренду, і до цього дня продовжує привертати увагу покупців, охочих розгадати таємницю популярності алкоголю Сандеман

"Imperial" - вишуканий і витончений хересний бренді, вироблений в знаменитій іспанській провінції Херес де ля Фронтера. Цей напій, що володіє приголомшливим ароматом і неповторним смаком, створюється з винограду сортів Айрен (95%) і Паломіно (5%). "Імперіаль" визріває протягом одного року в бочках з-під хересу, завдяки чому бренді виходить дивно гармонійним, насиченим і елегантним.

Бренді володіє темно-золотистим кольором. Бренді має округлий і насичений смак, в якому гармонійно поєднуються відтінки традиційних для Андалусії хересу і бренді.

Сандеман відрізняє складний, багатогранний аромат, в якому вгадуються солодкі тони ванілі і благородні відтінки дуба.
Бренді можна вживати в чистому вигляді, з льодом, лимоном і колою або в складі різних лонг-дрінк. Цей напій ідеальний як дижестив.