Віскі Джемесон Ірландія

Віскі Джемесон Ірландія

Виберіть кількість порцій

Виберіть обєм порції


Приблизний час приготування: 5 хв.

Ціна : 60.00 грн. / 50 мл


 

Країна походження :  Ірландія
Міцність: 40%
Джемесон (англ. Jameson) - бренд традиційного ірландського віскі. Віскікурня Джона Джемерсона була заснована в 1780 році в столиці Ірландії - Дубліні.
Ірландський віскі Джемесон є найм'якішим у світі, що обумовлено новаторським підходом засновника компанії Джона Джемесона. На відміну від шотландців, які ніколи не боялися експериментувати при виробництві віскі, ірландці завжди намагалися слідувати стародавнім традиціям в процесі виготовлення цього національного напою. Але родовий девіз сім'ї Джемесон «Без страху» («Sine Metu») буквально зобов'язував відійти від традицій, завдяки чому і з'явився чудовий віскі бездоганної якості, яким є Jameson. В даний час йому належить перше місце в світі серед інших ірландських віскі. Таких вершин компанії вдалося досягти ще наприкінці 19 століття, але й сьогодні віскі Jameson впевнено утримує свої лідируючі позиції. Саме цей напій воліють Пірс Броснан і Софія Форд Коппола, навіть сама Єлизавета Перша була серед його шанувальників.

Віскі багатого, насиченого кольору, з вишуканим ароматом з нотками хересу і ванілі. У віскі Джемесон м'який, злегка солодкий смак з горіховими нотками, він є прекрасним дижестивом. Добре смакує у чистому вигляді, з льодом чи розбавлений холодною водою або колою.