Віскі Чивас Ригал Шотландія (12 років)

Віскі Чивас Ригал Шотландія (12 років)

Виберіть кількість порцій

Виберіть обєм порції


Ціна : 120.00 грн. / 50 мл


Для створення купажованого CHIVAS REGAL 12 YO використовуються різні сорти односолодового і зернового шотландських віскі, кожен з яких витриманий не менше 12 років. Серед них виділяється сорт Стратайл з найстарішої віскікурні Шотландії, який є тим самим «гарячим» серцем, без якого напій ніколи не стане живим. Майстри купажу Коліна Скотта просто суміш різних віскі перетворюють на шедевр купажу з елегантним, неперевершеним, м'яким і багатим смаком, об'єднуючим в собі змістовність, традиції та сучасні тенденції. CHIVAS REGAL 12 YO відзначений множинними нагородами престижних конкурсів і фестивалів, у тому числі і золотом International Wine & Spirit Competition 2013р. в номінації «Суміш Делюкс», є одним з найпопулярніших і продаваних віскі у всьому світі. Але найголовніше і непідкупне - це народне визнання співвітчизників, і CHIVAS REGAL 12 YO його отримав - в Шотландії його гордо іменують «Принцом скотча».
Колір: насичено-бурштиновий, сяючий і теплий.
Аромат: густий, що вражає насиченістю запашних диких трав Шотландії з домінуючими нотами вересу, гармонійно поєднаних з пахощами меду і п'янкими відтінками садових фруктів і ягід чорної смородини.
Смак: багатий, повний, багатогранний, насичений соковитими медовими тонами стиглих яблук, пряністю натуральної ванілі, густою олійністю фундука і солодкістю ірису з легкими нюансами запашного перцю.
Післясмак: тривалий, щедрий своїм різноманіттям фруктових медових відтінків з легким і тонким деревно-ванільним смаком.
CHIVAS REGAL 12 YO гідно прикрасить будь-яку вечірку чи ділову зустріч. Добре поєднується з льодом або невеликою кількістю води. Також цей віскі - відмінний варіант для створення коктейлів, з яких найбільш неординарний, приголомшливий і неймовірно елегантний - Speyside Highball.