Морозиво

Морозиво

Виберіть кількість порцій


Склад:

Морозиво пломбір з карамельним соусом.

Порція:  150 г.

 

Приблизний час приготування: 8 хв.

Ціна : 40.00 грн. / пор


Морозиво — заморожений солодкий десертний продукт. Морозиво виготовляється, зазвичай, з молока, вершків, масла, цукру з додаванням смакових та ароматичних речовин.

За право називатися батьками морозива можуть поборотися кілька претендентів. У першу чергу, китайці. Саме вони першими почали робити солодкий лід, рецепт якого зберігали у суворій таємниці. Китайці вважали, що технології виробництва шовку й морозива принесуть їм світову славу. З шовком так і вийшло. А стосовно морозива вони прорахувалися. У китайців цей засіб боротьби зі спекою перейняли араби, індуси, перси. У IV столітті до н. е. Олександр Македонський, який погано переносив спеку, вживав фруктові соки зі снігом, який доставляли з гірських вершин раби. Любив морозиво і римський імператор Нерон (1 століття н. е.). В Київській Русі, де також ніхто не знав нічого про китайське морозиво, популярністю користувався рецепт холодного десерту: заморожене молоко дрібно стругали й перемішували зі свіжими ягодами. Трохи пізніше почали заморожувати сир, вершки й додавати сухі родзинки чи абрикоси.

У ХІІІ столітті італійський мандрівник Марко Поло привіз у Європу кілька рецептів невідомого до того продукту. Влітку 1660 італієць Франческо Прокопіо відкрив у Парижі продаж морозива і став першим європейським морозивником. Незабаром морозиво підкорило увесь світ. З 1750 року у Франції стали виготовляти цей продукт, який швидко став популярним, круглорічно. У США перша згадка про відкритий продаж морозива зустрічається в травні 1777 року. Виробництво його стрімко зросло наприкінці XIX століття, коли з'явилися досконалі холодильні машини.

Словом, морозиво — продукт інтернаціональний. Слов'яни принесли в рецептуру продукту різноманітні наповнювачі, в Західній Європі винайшли безліч промислових способів його виробництва, американці придумали автомат для виробництва вафельних стаканчиків та ескімо (морозиво на паличці, глазуроване шоколадом). 1851 року в Балтиморі молочар Джекоб Фуссель заснував першу у світі фабрику з виробництва морозива.Відправте SMS з текстом 1283 на номер +38 (050) 433 36 60, та введіть отриманий код в форму