Коньяк АРИНЕ 5*****

Коньяк АРИНЕ 5*****

Виберіть кількість порцій

Виберіть обєм порції


Приблизний час приготування: 5 хв.

Ціна : 38.00 грн. / 50 мл


Країна походження: Вірменія

Міцність: 40%

Клас: 5 зірок (Витримка 5 років)

«Аріне» - відносно нова лінія вірменського коньяку. Назва бренду зберігає в собі глибокий національний зміст і частину історії Вірменії. Арин-берд - один з пагорбів біля Єревана, де колись було побудоване древнє місто держави Урарту під назвою Ірпуні (8 століття до н.е). Саме тут височіла фортеця Арін, всередині якої розташовувалося поселення Аріне. Існує думка, що саме Ірпуні - стародавній прототип столиці Вірменії. Коньяки лінійки "Аріне" відрізняються елегантністю, легкістю і тривалістю смаку.

"Arine 5 stars" - вишуканий, багатогранний коньяк з Вірменії, створений за класичною французькою технологією зі спиртів високої якості, витриманих протягом 5 років. Напій народжується з вирощеного в Араратській долині винограду, обніженого теплим сонцем, освітлює прекрасні гори Вірменії. "Arine 5 stars" заворожує своїм шоколадно-фруктовим ароматом і обволікаючим, м'яким смаком. Це чудовий витриманий коньяк!

Коньяк привабливого кольору темного бурштину. Складний, багатогранний, збалансований, м'який смак напою розкривається відтінками прянощів, меду, деревини, фруктів і шоколаду, що переходять в тривалий післясмак.

Вишуканий, витончений, гармонійний ароматичний букет коньяку сплетений з нюансів сухофруктів, ванілі і ніжних квітів.
Цей коньяк - прекрасний діжестів і доповнення до кави.