Штрудель

Штрудель

Виберіть кількість порцій


Склад:

Яблучний штрудель з морозивом.

Подається з кулькою морозива.

 

Порція: 140/50

Приблизний час приготування: 35 хв.

Ціна : 25.00 грн. / пор


Штрудель, струдель (нім. Strudel, досл. «вир (водяний)») — традиційний виріб з тіста—десерт центрально-європейської, в першу чергу, австрійської кухні.
 
Штрудель являє собою рулет з начинкою із прісного тіста, в якому крім борошна (дуже сухого) традиційно мало масла і або зовсім немає, або дуже мало цукру. Особливістю приготування штруделя за всіма рецептами є розкатування і/або розтягування тіста до дуже тонкого стану.
Начинкою штруделя найчастіше є яблука, але також можуть бути вишні, насіння маку, значно рідше сир, шпинат тощо.
 
Штрудель традиційно пов'язують з австрійською і, зокрема, віденською кухнею. І, справді, Гюнтер Лінде і Гайнц Кноблох у своїй відомій книжці «Смачного» (нім. Guten Apetit, Lpz., 1971) зазначають, що штрудель був справжньою гордістю віденських господарок, і, за переказами, подеколи навіть наречену обирали за майстерністю готувати штрудель.
 
Втім про походження випічки відомо мало. За деякими версіями рецепти штруделя є адаптованими зі східної кухні, в часи пізньої Візантії. Достеменним є факт поширення штруделю у всіх країнах Центральної Європи, і зокрема, колишньої Австро-Угорщини і серед місцевих євреїв. Саме від останніх струдель був відомий на території України, зокрема, на заході і в Києві.
 Відправте SMS з текстом 1307 на номер +38 (050) 433 36 60, та введіть отриманий код в форму