Латте макіято

Латте макіято

Виберіть кількість порцій


Приблизний час приготування: 10 хв.

Ціна : 21.00 грн. / пор


Вихід: 200мл
 
Латте - макіято - напій на основі еспрессо і спіненого молока. Відрізняється м'яким ніжним смаком. Ідеально підходить для післяобіднього кавування, а також як "кава на ніч". Незважаючи на те, що був винайдений в Італії, велику популярність отримав в Америці і країнах  Західної та Центральної Європи.
Латте макіято - гарячий напій, що складається з кави еспрессо і молока в пропорції близько 1: 3 (на одну частину еспрессо три частини молока).
Напій подається у високому скляному стакані з довгою ложечкою для морозива і соломинкою і складається з трьох шарів, які не змішуються один з одним. Самий нижній шар - гаряче молоко, середній - кава еспрессо, а самий верхній шар - висока піна з збитого молока. Два нижніх шари не змішуються між собою завдяки більш високій температурі еспрессо і його більш низькій щільності, ніж у жирного молока. Два верхніх шари не змішуються завдяки легкості молочної піни, набагато менш щільної, ніж еспрессо.
Спочатку латте-макіято готувався для дітей, щоб, з одного боку, дозволити дітям пити каву нарівні з дорослими, а з іншого - позбавити дитячий організм від надлишку кофеїну. Пінний шар зазвичай посипають шоколадною крихтою або какао-порошком. Напій дуже популярний в Центральній і Західній Європі серед усіх верств населення і є культовим напоєм яппі (молоді люди, які ведуть активний діловий спосіб життя міського професіонала. Основний критерій приналежності до «яппі» - успішність у бізнесі).