Віскі Johnnie Walker "Red label"

Віскі Johnnie Walker

Виберіть кількість порцій

Виберіть обєм порції


Приблизний час приготування: 5 хв.

Ціна : 60.00 грн. / 50 мл


Країна походження: Шотландія

Міцність: 40%

Johnnie Walker Red Label - найвідоміший шотландський віскі в світі, який користується величезною популярністю. Він славиться своїм сильним смаком і характером, народженим усіма складовими віскі. Це смак, яким сім'я Уокер може по праву пишатися. При створенні віскі Ред Лейбл сім'я Уокер використовувала свої енциклопедичні знання про шотландський солод, щоб виготовити універсальний купаж. У підсумку Red Lable завоював світову популярність в ті часи і продовжує зберігати її і сьогодні. Розроблений на зовнішній ринок міцних алкогольних напоїв, саме Ред Лейбл став основою імперії Johnnie Walker і брендом, що визначає весь світ віскі.

Віскі світлого червоно-золотистого кольору, має м'який, солодкуватий смак з димними нотками, врівноваженими тонами ванілі.

Віскі володіє свіжим і виразним ароматом з відтінком ванілі і придимленого солоду. Завдяки своєму стійкому смаку ідеально підходить для приготування коктейлів. Він чудово поєднується з такими безалкогольними напоями, як тонік, кола, яблучний і вишневий соки.