Ром Captain Morgan "Jamaica"

Ром Captain Morgan

Виберіть кількість порцій

Виберіть обєм порції


Приблизний час приготування: 5 хв.

Ціна : 42.00 грн. / 50 мл


Країна походження: Ямайка - Англія

Міцність: 40%

Captain Morgan Black став першим в сімействі і відноситься до категорії темних ромів. Перш ніж надійти в продаж напій витримується протягом 3 років в дубових бочках з під бурбона, завдяки чому набуває бурштинового кольору і унікальну палітру смаку та аромату. Капітан Морган Блек об'єднує в собі безтурботність Ямайки і англійську якість, він овіяний ореолом пригод легендарного пірата і володіє індивідуальним сучасним стилем. Завдяки м'якому смаку Капітан Морган Блек гарний, як з льодом, так і в якості чудового інгредієнта освіжаючих коктейлів або пуншу.

Капітан Морган Блек відрізняється дуже мяким та багатим смаком, в букеті якого переважають ванільні нотки, доповнені тонами солодкої тросникової патоки і нюансами дубової бочки. Має насичений колір темного бурштину, а мякий аромат звучить тонами меду, ванілі та відтінками дуба.

Темний ром Капітан Морган Блек відмінно підійде для найсміливіших і незвичайних коктейлів. Також завдяки своєму мякому смаку може вживатися в чистому вигляді, в якості лонг- дрінка з додаванням льоду і лимона. Пити ром слід в келихах " old - fashioned " з товстими стінками і ще більш товстим дном. Хороша сигара стане для Капітан Морган Блек ідеальною парою .