Піцца "ІФ"

Піцца

Виберіть кількість порцій


Склад:

Кетчуп,грудинка копчена, шампіньони,  помідори, сир твердий, зелень.

Вихід - 600г

Приблизний час приготування: 30 хв.

Ціна : 75.00 грн. / шт


Піца - це, мабуть, одна із найулюбленіших страв мільйонів людей по всьому світу, які насолоджуються та захоплюються цим витвором кулінарної майстерності. 

Кожен знає, що батьківщиною піци є Італія. Та це не зовсім так. Вперше хліб з приправами, подібний  до піци, виготовляли ще древні єгиптяни, змащуючи випечене тісто оливковою олією та посипаючи лише сиром. Безпосередня італійська попередниця піци – паляниця «фокачча». За способом приготування вона майже ідентична сучасній італійській піці, але без специфічної начинки. Ця повсякденна їжа селян та воїнів вважається універсальною прародителькою сучасної піци. Історія виходу селянської випічки у «вищий світ» починається приблизно 200  років тому у Неаполі, коли тогочасний король Італії Фердинанд IV зі своєю дружиною приїхали туди на відпочинок. Ними був запрошений місцевий кухар Рафаель Еспозіто, який виготовив славнозвісну піцу у патріотичних кольорах: білий сир «Моцарелла», зелений базилік та червоний томат. Піца викликала неприховане захоплення у дружини короля. Саме цей факт і подарував світові найпопулярнішу піцу «Маргариту». З того часу це стало улюбленим частуванням при королівському дворі Італії. А ось хвиля еміграції до Америки принесла «італійській красуні» світове визнання, що й створило на сьогодні понад 2 тис. відомих рецептур приготування вікової «королеви столу». 
 
Відомо, що найбільша в світі піца діаметром 37,4 метри(!), випечена 8 грудня  1990 року в гіпермаркеті міста Норвуда (Південна Америка). На неї витрачено 4,500 кг муки, 90 кг солі, 1,800 кг сиру та 900 кг томатного пюре. Ось така величезна смакота!
Ми Вам пропонуємо скуштувати піцу із неймовірно ніжним смаком у поєднанні тільки найкращих інґредієнтів!
 

 Відправте SMS з текстом 2303 на номер +38 (050) 433 36 60, та введіть отриманий код в форму